Prima incercare..
Eh, dupa ce incerc nenumarate nick-uri, intr-o intrecere tardiva cu nu stiu cate milioane de previous users, uite ca il nimeresc pe asta , dupa ce am incercat de la "darkpage" pana la wish ( duh...., poate NICI UNUL dintre cele cateva milioane de useri anteriori nu s-a gandit la asa ceva ).
Oh well, uite ca l-am luat pe asta . Cautand prin nick-urile dorite, dar ocupate dau de o (post ?) adolescenta afata in starea "portishead-cioran" cum o numesc eu ( la cugetari.blogspot... ), sau de un cetatean deosebit de expresiv, ce ia numele despremine.blogspot... ) si nu prea are ce povesti despre dansul .
0 Comments:
Post a Comment
<< Home